StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: username
be: імя карыстальніка

en: Update
be: Абнавіць

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: type
be: тып

en: Mail
be: Пошта

en: API Key
be: Ключ API

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Send to
be: Адрасаты

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Select
be: Выбраць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Private file system path
be: Прыватны сістэмны файлавы шлях
