StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Item
ca: Element

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Comments
ca: Comentaris

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: username
ca: nom d'usuari

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: type
ca: tipus

en: Mail
ca: Correu

en: Qty
ca: Quantitat

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Send to
ca: Enviar a

en: Result
ca: Resultat

en: Message:
ca: Missatge:

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: Add to Cart
ca: Afegiu al carretó

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Unpublish
ca: Retira

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Execute
ca: Executa

en: View cart
ca: Mostra el carretó

en: Support Forums
ca: Fòrums de Suport

en: Show/hide shopping cart contents.
ca: Mostra/amaga el contingut del carretó de la compra.

en: View your shopping cart.
ca: Consulta el carretó de la compra.

en: Private file system path
ca: Camí del sistema de fitxers privat

en: Your shopping cart is empty.
ca: El vostre carretó de la compra és buit.
