StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (56 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Item
da: Element

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Comments
da: Kommentarer

en: Currency
da: Valuta

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: username
da: brugernavn

en: Update
da: Opdatér

en: Time
da: Tid

en: Add
da: Tilføj

en: Notes
da: Noter

en: Mail
da: E-mail

en: API Key
da: API-nøgle

en: Qty
da: Antal

en: Code
da: Kode

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Checkout
da: Til kassen

en: Provider
da: Udbyder

en: Send to
da: Send til

en: Result
da: Resultat

en: Message:
da: Besked:

en: Shopping cart
da: Indkøbskurv

en: Subject:
da: Emne:

en: Total:
da: I alt:

en: Add to Cart
da: Føj til indkøbskurv

en: Credit
da: Kredit

en: From Name
da: Afsendernavn

en: Select
da: Vælg

en: Variables
da: Variable

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Activate
da: Aktivér

en: Deactivate
da: Deaktivér

en: Execute
da: Kør

en: View cart
da: Se indkøbskurv

en: Hide block if cart is empty.
da: Skjul blokken, hvis indkøbskurven er tom.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
da: Vis indkøbskurv-ikon i blok-titlen.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
da: Gør indkøbskurvblokken sammenklappelig ved at klikke på navnet eller pilen.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
da: Vis indkøbskurven sammenfoldet som standard.

en: Display small help text in the shopping cart block.
da: Vis en lille hjælpetekst i indkøbskurv-blokken.

en: Cart help text
da: Hjælpetekst for indkøbskurv

en: Displayed if the above box is checked.
da: Vist hvis ovenstående boks er afkrydset.

en: Click title to display cart contents.
da: Klik på titlen for at vise kurv indhold

en: Use the following links to find documentation and support:
da: Brug nedenstående links for at finde dokumentation og support:

en: Support Forums
da: Support Forummer

en: Show/hide shopping cart contents.
da: Vis/skjul indhold af indkøbskurv.

en: View your shopping cart.
da: Se din indkøbskurv.

en: Private file system path
da: Privat filsystemsti

en: Your shopping cart is empty.
da: Din indkøbskurv er tom.
