StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: username
eo: uzantnomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Send
eo: Sendu

en: Code
eo: Kodo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Variables
eo: Variabloj

en: Unpublish
eo: Malpublikigu
