StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Currency
et: Valuuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: username
et: kasutajanimi

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: Qty
et: Kogus

en: Model
et: Mudel

en: Send
et: Saada

en: Code
et: Kood

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Checkout
et: Kassa

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Result
et: Tulemus

en: Message:
et: Sisu:

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Total:
et: Kokku:

en: Add to Cart
et: Lisa ostukorvi

en: Credit
et: Kreedit

en: Select...
et: Vali...

en: Select
et: Vali

en: Variables
et: Muutujad

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Execute
et: Rakenda

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Click title to display cart contents.
et: Klõpsa pealkirjal, et kuvada ostukorvi sisu.

en: Show/hide shopping cart contents.
et: Näita/varja ostukäru sisu

en: View your shopping cart.
et: Vaata oma ostukorvi.

en: Private file system path
et: Privaatsete failide asukoht süsteemis

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.
