StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Item
fi: Nimike

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: Currency
fi: Valuutta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Time
fi: Aika

en: Add
fi: Lisää

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: type
fi: tyyppi

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Qty
fi: Määrä

en: Send
fi: Lähetä

en: Code
fi: Koodi

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Result
fi: Tulos

en: Message:
fi: Viesti:

en: Shopping cart
fi: Ostoskori

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Select
fi: Valitse

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Brand
fi: Brändi

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Deactivate
fi: Passivoi

en: Execute
fi: Suorita

en: View cart
fi: Näytä ostoskori

en: Click title to display cart contents.
fi: Klikkaa otsikkoa nähdäksesi ostoskorin sisältö.

en: Show/hide shopping cart contents.
fi: Näytä/piilota ostoskorin sisältö.

en: View your shopping cart.
fi: Näytä ostoskorisi.

en: Private file system path
fi: Yksityinen tiedostojärjestelmän polku

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
fi[0]: <span class="num-items">1</span> Tuote
fi[1]: <span class="num-items">@count</span> Tuotetta

en: Your shopping cart is empty.
fi: Ostoskorisi on tyhjä.
