StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Item
gl: Elemento

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: username
gl: nome de usuario/a

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Notes
gl: Notas

en: type
gl: tipo

en: Mail
gl: Correo-e

en: Qty
gl: Cant.

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Provider
gl: Proveedor

en: Send to
gl: Enviar

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Activate
gl: Activar

en: Execute
gl: Executar

en: View cart
gl: ver revisións

en: Support Forums
gl: Foros de axuda

en: Private file system path
gl: Ruta o sistema privado de arquivos

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.
