StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Item
he: פריט

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: username
he: כינוי

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Notes
he: הערות

en: type
he: סוג

en: Mail
he: מייל

en: Qty
he: כמות

en: Send
he: שלח

en: Code
he: קוד

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Checkout
he: לרכישה

en: Provider
he: ספק

en: Result
he: תוצאה

en: Message:
he: הודעה:

en: Shopping cart
he: סל קניות

en: Subject:
he: נושא:

en: Total:
he: סה"כ:

en: Add to Cart
he: הוספה לעגלת הקניות

en: Select...
he: נא לבחור...

en: Select
he: בחר

en: Variables
he: משתנים

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Execute
he: ביצוע

en: View cart
he: צפה בסל קניות

en: Show/hide shopping cart contents.
he: הראה/הסתר את תכולת סל הקניות

en: View your shopping cart.
he: צפה בסל הקניות שלך

en: Private file system path
he: נתיב למערכת קבצים  פרטית

en: Your shopping cart is empty.
he: עגלת הקניות שלך ריקה.

en: Action Cancelled.
he: הפעולה בוטלה.

en: Country is required. <br />
he: חובה להכניס את המדינה.<br />

en: Network is required. <br />
he: חובה להכניס את הרשת. <br />

en: Brand is required. <br />
he: חובה להכניס את המותג. <br />

en: Model is required. <br />
he: חובה להכניס את המודל. <br />

en: ESN (Serial Number) is required. <br />
he: חובה להכניס את מספר ה-ESN (המספר הסדורי). <br/>

en: Original SIM Phone Number is required. <br />
he: חובה להכניס את מספר ה-SIM המקורי. <br/>
