StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Subject
ht: Sijè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Unpublish
ht: Depibliye
