StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: username
jv: jeneng panganggo

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: Add
jv: Tambah

en: type
jv: tipe

en: Mail
jv: Surat

en: Send
jv: Kirim

en: Code
jv: Kode

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Private file system path
jv: Path sistim berkas pribadhi
