StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: username
lv: lietotājvārds

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: type
lv: veids

en: Mail
lv: Pasts

en: Qty
lv: Skaits

en: Model
lv: Modelis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Code
lv: Kods

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Result
lv: Rezultāts

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Total:
lv: Kopā:

en: Add to Cart
lv: Ielikt grozā

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Execute
lv: Izpildīt

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Hide block if cart is empty.
lv: Paslēpt bloku ja grozs ir tukšs.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lv: Rādīt pirkumu groza ikonu bloka virsrakstā.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lv: Paradīt pirkumu groza bloku samazināmu, kas uzklikšķina uz nosaukuma vai bultas.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lv: Pēc noklusējuma parādīt pirkumu grozu samazinātu.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lv: Rādīt īsu palīdzības tekstu pirkumu groza blokā.

en: Cart help text
lv: Groza palīdzības teksts.

en: Click title to display cart contents.
lv: Klikšķināt uz nosaukumu lai apskatītu groza saturu.

en: Private file system path
lv: Privātās failu sistēmas ceļš

en: Your shopping cart is empty.
lv: Pirkumu grozs ir tukšs.
