StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: type
mg: karazana
