StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Item
ml: ഇനം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്

en: username
ml: ഉപയോക്തൃനാമം

en: Time
ml: സമയം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Code
ml: കോഡ്

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Result
ml: തത്ഫലം
