StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: username
mr: सदस्यनाम

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: type
mr: प्रकार

en: Mail
mr: ईमेल

en: Send
mr: पाठवा

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Message:
mr: संदेश:

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
