StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: type
ne: प्रकार

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Message:
ne: संदेश
