StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Item
sr: Производ

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Code
sr: Кôд

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Provider
sr: Провајдер

en: Shopping cart
sr: Корпа

en: Your shopping cart is empty.
sr: Ваша корпа је празна.
