StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (62 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Item
sv: Artikel

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Currency
sv: Valuta

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: username
sv: användarnamn

en: Update
sv: Uppdatera

en: Time
sv: Tid

en: Add
sv: Lägg till

en: Notes
sv: Anteckningar

en: type
sv: typ

en: Mail
sv: E-post

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Qty
sv: Antal

en: Model
sv: Modell

en: Send
sv: Skicka

en: Code
sv: Kod

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Checkout
sv: Kassan

en: Provider
sv: Leverantör

en: Send to
sv: Skicka till

en: Result
sv: Resultat

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Shopping cart
sv: Varukorg

en: Subject:
sv: Ämne:

en: Total:
sv: Totalt:

en: Credit
sv: Kredit

en: Select...
sv: Välj...

en: Select
sv: Välj

en: Variables
sv: Variabler

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Offline
sv: Nedkopplad

en: Brand
sv: Bomärke

en: Activate
sv: Aktivera

en: Deactivate
sv: Inaktivera

en: Execute
sv: Verkställ

en: View cart
sv: Visa varukorg

en: Hide block if cart is empty.
sv: Dölj blocket om varukorgen är tom.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
sv: Visa varukorgens ikon i blocktiteln.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
sv: Gör blocket för varukorgen hopfällbart genom att klicka på namnet eller pilen.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
sv: Visa blocket för varukorgen hopfällt som förvalt.

en: Display small help text in the shopping cart block.
sv: Visa liten hjälptext i blocket för varukorgen.

en: Cart help text
sv: Hjälptext till varukorg

en: Displayed if the above box is checked.
sv: Visas om rutan ovan är vald.

en: Click title to display cart contents.
sv: Visa innehållet i varukorgen genom att klicka på titeln.

en: Use the following links to find documentation and support:
sv: Använd följande länkar för att hitta dokumentation och support:

en: Support Forums
sv: Supportforum

en: Show/hide shopping cart contents.
sv: Visa/dölj innehållet i varukorgen.

en: View your shopping cart.
sv: Visa din varukorg.

en: Private file system path
sv: Systemsökväg för privata filer

en: <span class="num-items">1</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
sv[0]: <span class="num-items">1</span> Artikel
sv[1]: <span class="num-items">@count</span> Artiklar

en: Your shopping cart is empty.
sv: Din varukorg är tom.

en: <strong>!product-title</strong> removed from your shopping cart.
sv: <strong>!product-title</strong> borttagen från din varukorg.
