StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Item
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Country
th: ประเทศ

en: username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Time
th: เวลา

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: type
th: ชนิด

en: Send
th: ส่ง

en: Code
th: รหัส

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Result
th: ผล

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Select
th: เลือก

en: Variables
th: ตัวแปร

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: Private file system path
th: เส้นทางระบบแฟ้มส่วนตัว
