StockUnlocks - Mobile and cell phone unlocking (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Item
ur: شے

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Currency
ur: کرنسی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Code
ur: کوڈ

en: Provider
ur: سہولت کار
