Stop Spam (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: settings
af: verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: Comment
af: Kommentaar

en: Last update
af: Laste opdatering

en: comments
af: kommentaar

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare
