Stop Spam (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Clear
am: አጥራ
