Stop Spam (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Comment form
ar: نموذج التعليق

en: settings
ar: إعدادات

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: URL
ar: العنوان URL

en: Host
ar: المستضيف

en: Never
ar: أبدا

en: Comment
ar: التعليق

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: Nodes
ar: العقد

en: comments
ar: تعليقات

en: Clear
ar: مسح

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق
