Stop Spam (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Host
ast: Sirvidor

en: Never
ast: Nunca

en: Comment
ast: Comentariu

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Nodes
ast: Noyos
