Stop Spam (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Comment form
be: Форма каменрату

en: settings
be: налады

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Loaded
be: Загружана

en: Host
be: Хост

en: Never
be: Ніколі

en: Comment
be: Каментар

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: comments
be: каментары

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: nodes
be: матар'ялы
