Stop Spam (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Host
bg: Хост

en: Never
bg: Никога

en: Comment
bg: Коментар

en: Last update
bg: Последна промяна

en: comments
bg: коментари

en: Clear
bg: Изчисти

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара
