Stop Spam (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Update
bn: আপডেট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Host
bn: হোস্ট

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Last update
bn: সর্বশেষ আপডেট
