Stop Spam (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Comment
bs: Komentar
