Stop Spam (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Comment form
ca: Formulari de comentari

en: settings
ca: paràmetres

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Loaded
ca: Carregat

en: Host
ca: Servidor

en: Never
ca: Mai

en: Comment
ca: Comentari

en: Last update
ca: Última actualització

en: comments
ca: comentaris

en: Clear
ca: Neteja

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Report settings
ca: Paràmetres de l'informe

en: External links
ca: Enllaços externs

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: @name form
ca: @name formulari
