Stop Spam (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: settings
cs: nastavení

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Host
cs: Hostitel

en: Never
cs: Nikdy

en: Comment
cs: Komentář

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Nodes
cs: Uzly

en: comments
cs: komentáře

en: Clear
cs: Vymazat

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Report settings
cs: Nastavení hlášení

en: nodes
cs: uzly

en: External links
cs: Externí odkazy

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: @name form
cs: formulář @name
