Stop Spam (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: settings
cy: gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Never
cy: Byth

en: Comment
cy: Sylw

en: Last update
cy: Diweddariad diwethaf

en: Clear
cy: Clir

en: 1 comment | @count comments
cy[0]: 1 sylw  @count o sylwadau
