Stop Spam (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Comment form
da: Kommentarformular

en: settings
da: indstillinger

en: Summary
da: Resumé

en: Update
da: Opdatér

en: Host
da: Værtsnavn

en: Never
da: Aldrig

en: Comment
da: Kommentar

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: Nodes
da: Indhold

en: comments
da: kommentarer

en: Clear
da: Ryd

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: Report settings
da: Indstillinger for rapporter

en: nodes
da: indholdselementer

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: @name form
da: @name formular
