Stop Spam (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Comment form
el: Φόρμα σχολίου

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Never
el: Ποτέ

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: comments
el: σχόλια

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Report settings
el: Ρυθμίσεις αναφοράς

en: @name form
el: φόρμα @name
