Stop Spam (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Comment form
eo: Por komentoj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Host
eo: Gastiganto

en: Never
eo: Neniam

en: Comment
eo: Komento

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj
