Stop Spam (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: settings
et: sätted

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Comment
et: Kommentaar

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Nodes
et: Postitused

en: comments
et: kommentaarid

en: Clear
et: Tühjenda

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: nodes
et: postitused
