Stop Spam (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Comment form
eu: Iruzkin formularioa

en: settings
eu: ezarpenak

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Nodes
eu: Nodoak

en: comments
eu: iruzkin

en: Clear
eu: Garbitu

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: nodes
eu: nodoak

en: @name form
eu: @name formularia
