Stop Spam (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Comment form
fa: فرم دیدگاه

en: settings
fa: تنظیمات

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: URL
fa: نشانی

en: Host
fa: میزبان

en: Never
fa: هیچوقت

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Clear
fa: پاک کردن

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: Report settings
fa: تنظیمات گزارش

en: nodes
fa: گره ها

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
