Stop Spam (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Comments
fil: Mga puna

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Update
fil: Gawing bago

en: Comment
fil: Puna

en: Last update
fil: Huling binago
