Stop Spam (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Comment form
gl: Formulario de entrada de comentarios

en: settings
gl: opcións

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Host
gl: Anfitrión

en: Never
gl: Nunca

en: Comment
gl: Comentario

en: Last update
gl: Última actualización

en: Nodes
gl: Nodos

en: comments
gl: comentarios

en: Clear
gl: Limpar

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Report settings
gl: Axustes do informe

en: nodes
gl: nodos

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: @name form
gl: Formulario @name
