Stop Spam (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: comments
gu: ટિપ્પ્ણીઓ
