Stop Spam (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: settings
he: הגדרות

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Host
he: שם שרת

en: Never
he: לעולם

en: Comment
he: תגובה

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: comments
he: תגובות

en: Clear
he: ניקוי

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Report settings
he: הגדרות דיווח

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: External links
he: קישורים אל מחוץ לאתר

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: @name form
he: טופס @name
