Stop Spam (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Comment form
hr: Komentar od

en: settings
hr: Postavke

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Never
hr: Nikada

en: Comment
hr: Komentar

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Nodes
hr: Unosi

en: comments
hr: komentari

en: Clear
hr: Očisti

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara
