Stop Spam (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Comment form
hu: Hozzászólás űrlap

en: settings
hu: beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Never
hu: Soha

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: comments
hu: hozzászólások

en: Clear
hu: Törlés

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Report settings
hu: Kimutatások beállítása

en: nodes
hu: tartalmak

en: External links
hu: Külső hivatkozások

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: 1 node | @count nodes
hu[0]: 1 tartalom
hu[1]: @count tartalom

en: @name form
hu: @name űrlap
