Stop Spam (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Never
hy: Երբեք

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն
