Stop Spam (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: Yes
it: Sì

en: Comment form
it: Form dei commenti

en: settings
it: impostazioni

en: Summary
it: Sommario

en: Update
it: Aggiorna

en: Never
it: Mai

en: Comment
it: Commento

en: Last update
it: Ultimo aggiornamento

en: Nodes
it: Nodi

en: comments
it: commenti

en: Clear
it: Cancella

en: Spam control
it: Controllo spam

en: 1 comment | @count comments
it[0]: 1 commento
it[1]: @count commenti

en: Report settings
it: Impostazioni report

en: nodes
it: nodi

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: @name form
it: Form @name
