Stop Spam (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: settings
jv: setelan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Never
jv: Ora tahu

en: Comment
jv: Komèntar

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Nodes
jv: Node

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar
