Stop Spam (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Update
kk: Жанарту

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Comment
kk: Пікір

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий
