Stop Spam (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Never
km: កុំ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count
