Stop Spam (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Loaded
kn: ಲೋಡ್ ಆದ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು
