Stop Spam (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون
