Stop Spam (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: settings
lt: nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Host
lt: Serveris

en: Never
lt: Niekada

en: Comment
lt: Komentaras

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: comments
lt: komentarai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
